Lees het Ebook en ontdek:
...en zie direct praktische tips om dit op te lossen.
Je krijgt ook wekelijks een gratis tip om het leukste kantoor van Nederland te vinden
Ik had deze week op social media een discussie over hoe het komt dat bepaalde mensen wel en sommige mensen niet succesvol zijn op social media. Succesvolle mensen blijven vaak dicht bij zichzelf. Bepaalde karakter eigenschappen zal namelijk een bepaalde groep aanspreken, en komen daarom graag in contact met je.
Dat is niet het geval wanneer je bijv. gemaakt grappig probeert te zijn, of je gaat verschuilen achter een bedrijfsaccount. Dit was dus ook mijn standpunt, en werd erop aangesproken dat het gebruiken van social media op persoonlijke basis not-done was voor bedrijven. Onprofessioneel zelfs!
[the_ad id=’28752′]
Daar hebben wij van Kantoorruimtevinden.nl een andere mening over. Alhoewel wij op elk relevante social media kanaal een bedrijfsaccount hebben word dit altijd gecombineerd met een persoonlijk account. Wij geloven in transparantie en laten daarom graag zien wie er actief is achter ons bedrijf.
Zaken doe je immers met mensen en niet met bedrijven.
Behalve dat wij laten zien welke personen actief zijn achter Kantoorruimtevinden.nl plaatsen wij ook regelmatig berichten op persoonlijke basis. Een goed voorbeeld hiervan is de kantoorhumor die we delen op onze Google+ pagina. Dit is voor ons erg succesvol gebleken in de vorm van interactie en aantal +1’s.
Op dit gebied waren de E-cards het meeste succesvol, en daarom heb ik besloten om hier vandaag op ons blog een overzicht te maken van de leukste kantoorhumor E-cards.
Hieronder vind je in willekeurige volgorde een top 40 van leukste kantoorhumor E-cards op basis van de populaire sectie op Someecards.com, en op basis van mijn persoonlijke mening / ervaring op social media.
Enjoy!
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Veel succes!
Danny Verhoeven
Kantoorruimtevinden.nl
KRV Kantoorproducten helpt ondernemers bij het vinden en inrichten van werkplekken.
Zo bestaat ons assortiment onder andere uit:
[su_spacer size=”10″]
En diverse vastgoedmarketing producten:
[su_spacer size=”10″]
Leave a Reply